KONST / Oljemålningar / Oljemålning 13535464
nr 1353 5464
Leif Jacobsson
(f. 1959), Sverige
Oljemålning, Komposition. Signerad, daterad 1989. Olja på duk, 95x62, oramad
Leif Jacobsson, svensk skulptör född 1959.
Utrop:
1.000 kr
Såld:
500 kr
måndag 12 oktober 2020
kl 18:25:08
10/10 14:53:00